Welcome to Nashville FM!

     Menu
· Startpagina
· Advertising
· Agenda
· Archief
· Donateurs
· FAQ
· Guestbook
· Jouw Mening
· Live
· Mail Nashville FM
· Merchandise
· Nieuwsbrief
· Playlist
· Programmering
· Rubrieken
· Top 30
· Web Links
· Zoeken

     Advertising
Jooble


     Old Articles
Monday 09 May
· Albums, 9 mei 2016
Tuesday 03 May
· Albums, 2 mei 2016
Tuesday 26 April
· Albums, 25 april 2016
Tuesday 19 April
· Albums, 18 april 2016
Monday 11 April
· 11 paril 2016
Tuesday 05 April
· Albums, 4 april 2016
Tuesday 29 March
· Albums, 28 maart 2016
Tuesday 22 March
· Albums, 21 maart 2016
Monday 14 March
· 14 maart 2016
Tuesday 08 March
· 7 maart 2016
Wednesday 02 March
· Albums, 29 februari 2016
Tuesday 23 February
· Albums, 22 februari 2016
Wednesday 17 February
· Albums, 15 februari 2016
Tuesday 09 February
· Albums, 8 februari 2016
Tuesday 02 February
· Albums, 1 februari 2016
Tuesday 26 January
· Albums, 25 januari 2016
Tuesday 19 January
· Albums, 11 januari 2016
Tuesday 12 January
· Albums, 21 december 2015
Tuesday 15 December
· Albums, december 2015
Tuesday 08 December
· Albums, 7 december 2015
Tuesday 01 December
· Albums, 30 november 2015
Wednesday 25 November
· Albums, 23 november 2015
Tuesday 17 November
· 16 november 2015
Tuesday 10 November
· Albums, 9 november 2015
Tuesday 03 November
· Albums, 2 november 2015
Tuesday 27 October
· Albums, 26 oktober 2015
Wednesday 21 October
· Albums, 19 oktober 2015
Wednesday 14 October
· Albums, 12 oktober 2015
Tuesday 06 October
· Albums, 5 oktober 2015
Tuesday 29 September
· Albums, 28 september 2015
Tuesday 22 September
· Albums, 21 september 2015
Tuesday 15 September
· Albums, 14 september 2015
Thursday 10 September
· Albums, 7 september 2015
Tuesday 01 September
· Albums, 31 augustus 2015
Tuesday 25 August
· Albums, 24 augustus 2015
Tuesday 18 August
· 17 augustus 2015
Wednesday 12 August
· Albums, 10 augustus 2015
Tuesday 04 August
· Albums, 3 augustus 2015
Tuesday 28 July
· Albums, 27 juli 2015
Tuesday 21 July
· Albums, 20 juli 2015
Tuesday 14 July
· Albums, 13 juli 2015
Tuesday 07 July
· Albums, 6 juli 2015
Tuesday 30 June
· Albums, 29 juni 2015
Tuesday 23 June
· Albums, 22 juni 2015
Tuesday 16 June
· Albums, 15 juni 2015
Tuesday 09 June
· Albums, 8 juni 2015
Tuesday 02 June
· Albums, 1 juni 2015
Thursday 28 May
· Albums, 25 mei 2015
Tuesday 19 May
· Albums, 18 mei 2015
Tuesday 12 May
· 11 mei 2015

Oudere artikelen

     Advertising

 Americana Top 40 USA: Albums, 22 augustus 2016

Single & Album Charts 1. (01) Avett Brothers – True Sadness
2. (02) Mudcrutch - 2
3. (03) Colvin & Earle – Colvin & Earle
4. (04) Elizabeth Cook – Exodus Of Venus
5. (08) Lori McKenna – The Bird & The Rifle

Geplaatst door nashville op Tuesday 23 August @ 09:05:41 GMT+1 (30 maal gelezen)
(Meer lezen... | 415 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 15 augustus 2016

Single & Album Charts 1. (01) Avett Brothers – True Sadness
2. (02) Mudcrutch - 2
3. (03) Colvin & Earle – Colvin & Earle
4. (05) Elizabeth Cook – Exodus Of Venus
5. (04) Sarah Jarosz - Undercurrent

Geplaatst door nashville op Tuesday 16 August @ 08:51:54 GMT+1 (60 maal gelezen)
(Meer lezen... | 402 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 8 augustus 2016

Single & Album Charts 1. (01) Avett Brothers – True Sadness
2. (03) Mudcrutch - 2
3. (02) Colvin & Earle – Colvin & Earle
4. (07) Sarah Jarosz - Undercurrent
5. (04) Elizabeth Cook – Exodus Of Venus

Geplaatst door nashville op Tuesday 09 August @ 11:32:03 GMT+1 (82 maal gelezen)
(Meer lezen... | 397 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 1 augustus 2016

Single & Album Charts 1. (01) Avett Brothers – True Sadness
2. (02) Colvin & Earle – Colvin & Earle
3. (03) Mudcruth - 2
4. (04) Elizabeth Cook – Exodus Of Venus
5. (06) Sara Watkins – Young In All The Wrong Ways

Geplaatst door nashville op Tuesday 02 August @ 09:32:01 GMT+1 (87 maal gelezen)
(Meer lezen... | 417 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 25 juli 2016

Single & Album Charts 1. (02) Avett Brothers – True Sadness
2. (03) Colvin & Earle – Colvin & Earle
3. (01) Mudcruth - 2
4. (08) Elizabeth Cook – Exodus Of Venus
5. (05) Sarah Jarosz - Undercurrent

Geplaatst door nashville op Tuesday 26 July @ 08:15:00 GMT+1 (77 maal gelezen)
(Meer lezen... | 396 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 18 juli 2016

Single & Album Charts 1. (01) Mudcrutch - 2
2. (03) Avett Brothers – True Sadness
3. (02) Colvin & Earle – Colvin & Earle
4. (05) Bonnie Bishop – Ain’t Who I Was
5. (07) Sarah Jarosz - Undercurrent

Geplaatst door nashville op Tuesday 19 July @ 08:26:57 GMT+1 (122 maal gelezen)
(Meer lezen... | 402 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 11 juli 2016

Single & Album Charts 1. (01) Mudcrutch - 2
2. (02) Colvin & Earle – Colvin & Earle
3. (05) Avett Brothers – True Sadness
4. (03) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth
5. (06) Bonnie Bishop – Ain’t Who I Was

Geplaatst door nashville op Tuesday 12 July @ 09:02:59 GMT+1 (117 maal gelezen)
(Meer lezen... | 431 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 4 juli 2016

Single & Album Charts 1. (02) Mudcrutch - 2
2. (01) Colvin & Earle – Colvin & Earle
3. (04) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth
4. (03) Jayhawks – Paging Mr. Proust
5. (12) Avett Brothers – True Sadness

Geplaatst door nashville op Wednesday 06 July @ 16:48:30 GMT+1 (163 maal gelezen)
(Meer lezen... | 422 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 27 juni 2016

Single & Album Charts 1. (02) Colvin & Earle – Colvin & Earle
2. (01) Mudcrutch - 2
3. (03) Jayhawks – Paging Mr. Proust
4. (04) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth
5. (05) Hayes Carll – Lovers And Leavers

Geplaatst door nashville op Tuesday 28 June @ 11:17:49 GMT+1 (166 maal gelezen)
(Meer lezen... | 424 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 20 juni 2016

Single & Album Charts 1. (02) Mudcrutch – 2
2. (01) Colvin & Earle – Colvin & Earle
3. (03) Jayhawks – Paging Mr. Proust 
4. (04) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth
5. (05) Hayes Carll – Lovers And Leavers

Geplaatst door nashville op Tuesday 21 June @ 20:49:50 GMT+1 (199 maal gelezen)
(Meer lezen... | 423 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 13 juni 2016

Single & Album Charts 1. (11) Colvin & Earle – Colvin & Earle
2. (06) Mudcrutch - 2
3. (01) Jayhawks – Paging Mr. Proust
4. (03) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth
5. (02) Hayes Carll – Lovers And Leavers

Geplaatst door nashville op Tuesday 14 June @ 10:27:07 GMT+1 (198 maal gelezen)
(Meer lezen... | 419 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 6 juni 2016

Single & Album Charts 1. (02) Jayhawks – Paging Mr. Proust
2. (01) Hayes Carll - Lovers And Leavers
3. (05) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth
4. (03) Lumineers - Cleopatra
5. (04) Parker Millsap – The Very Last Day

Geplaatst door nashville op Tuesday 07 June @ 09:19:33 GMT+1 (206 maal gelezen)
(Meer lezen... | 416 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 30 mei 2016

Single & Album Charts 1. (01) Hayes Carll – Lovers And Leavers
2. (03) Jayhawks – Paging Mr. Proust
3. (04) Lumineers - Cleopatra
4. (02) Parker Millsap – The Very Last Day
5. (05) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth

Geplaatst door nashville op Thursday 02 June @ 14:53:47 GMT+1 (195 maal gelezen)
(Meer lezen... | 414 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 23 mei 2016

Single & Album Charts 1. (02) Hayes Carll – Lovers And Leavers
2. (01) Parker Millsap – The Very Last Day
3. (03) Jayhawks – Paging Mr. Proust
4. (04) Lumineers - Cleopatra
5. (06) Sturgill Simpson – A Sailor’s Guide To Earth

Geplaatst door nashville op Tuesday 24 May @ 11:54:15 GMT+1 (196 maal gelezen)
(Meer lezen... | 416 bytes meer | Score: 0)

 Americana Top 40 USA: Albums, 16 mei 2016

Single & Album Charts 1. (02) Parker Millsap – The Very Last Day
2. (01) Hayes Carll – Lovers And Leavers
3. (03) Jayhawks – Paging Mr. Proust
4. (04) Lumineers - Cleopatra
5. (06) Margo Price – Midwest Farmer’s Daughter

Geplaatst door nashville op Tuesday 17 May @ 08:59:52 GMT+1 (230 maal gelezen)
(Meer lezen... | 417 bytes meer | Score: 0)


     Languages
Kies interface taal:

Dutch English

     Advertising
Radio Toppers


     Jouw Mening
Hoe luistert u naar Nashville FM

via computer
via laptop
via internetradio
via iPhone
via Blackberry
via Nokia
via Samsung
via Tablet
anders



Uitslagen
Peilingen

Stemmen: 3716
Opmerkingen: 0

     Categories Menu
· Alle categorieŽn
· ACA Awards
· ACC Awards
· ACM Awards
· Agenda
· Album Reviews
· AMA Awards
· Americana Top 40 USA
· Americana/Folk Top15
· Artiesten interviews
· Billboard Awards
· Bluegrass Top 10 USA
· Bluegrass Top 25
· C2C Festival 2016
· CD/DVD bespreking
· CMA Awards
· CMA Music Festival
· CMT Music Awards
· Country News
· Country On Radio
· Country On TV
· Country Top 25 USA
· Country TV programma
· DCMA Awards
· Dutch Charts
· Grammy Awards
· IBMA Awards
· Merchandise
· Nashville FM News
· Nashville FM Top 40
· NFM Linedance Top 15
· Prijsvraag
· Releases
· Smashplay
· Te koop aangeboden
· Te koop gevraagd
· Teen Choice Awards
· Weekoverzicht






Nashville FM, W. v. Hillegaersbergstraat 51, 3051 RB Rotterdam, The Netherlands

Hosted by Webhosting Telco Postbus 3323, 5203 DH Den Bosch (073 6449999)

Pagina Rendering: 0.24 Seconden